Hakkımızda

MSC Endüstriyel Soğutma Sistemleri

” Bizi hizmetimizden faydalandıktan sonra tanıyacaksınız.”

Müşteri gereksinimlerini derinlemesine anlayarak ve son derece etkin sonuç odaklı üretimleriyle, müşterilerini destekleme konusunda deneyimleriyle, en zorlu gereksinimleri karşılamak için özel inovatif çözümleriyle MSC Endüstriyel Klima Üretim ve Pazarlama Ltd.Şti.sürekli olarak yenilikler yapıyor, operasyonel kullanım zorluklarını çözüyor

Vizyonumuz

Endüstriyel soğutma sistemleri sektöründe ;Tasarım ve üretimini yapmış olduğumuz elektrik pano soğutucularında önceliğimiz müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde anlamak ve karşılayabilmek için doğru ürünler ortaya çıkartmaktır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek için tasarımlarımızda dünyaca kabul görmüş markaların ürünlerini seçerek ve üzerine kendimize ait pek çok özelliği katarak farkın gerçekten biz olduğu teknolojik, yenilikçi, ergonomik ürünleri kullanıcılarımızla buluşturmak ana hedefimizdir.

Bunu hayata geçirirken en başta çevre politikamız, doğa dostu soğutucuları tercih etmemiz ve enerji tasarrufu olmazsa olmazımızdır. Sadece Türkiye’de değil Dünya çapında tanınmış bir marka olmak ve sürdürülebilir bir performans elde etmek.

Misyonumuz

Endüstriyel pano soğutma sistemleri sektöründe “Müşteri Odaklı”, “Güvenilir”, “Önce Kaliteli Hizmet’i” savunan firma, gelişen teknolojileri takip ederek ve sürekli kendini geliştirerek, müşterilerine güvenilir çözümler sunan, akla ilk gelen marka olmaktır.

Şirketimizi mümkün olan en yüksek şeffaflık, hesap verebilirlik ve etik davranış standartlarına ulaştırmaya çalışıyoruz. Etkili bir kurumsal yönetimin iyi yönetilen bir işin temeli olduğuna inanıyoruz.

Mesut ŞENTÜRK

Yönetici
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...